Sanace betonu vysokotlakými agregáty Den-Jet

Produkty
Sanace betonu vysokotlakými agregáty Den-Jet Vysokotlaké agregáty Den-Jet pro sanaci zvětralého a chemicky narušeného betonu a železobetonových konstrukcí. K odstranění koroze výztuže vodním tryskáním nebo abrazivním pískováním a pro odstraňování barev pracovním tlakem vody až 3.000 bar ! Vysokotlaké agregáty DenJet pro sanaci mostů, tunelů, silnic, dálnic a železnic. Dále také pro rychlé a účinné čištění povrchů, odstraňování nátěrů a koroze železných betonových výztuží.

Den-Jet - vysokotlaké čističe, tryskací agregáty a pískovače

Pro dodržení správného postupu při sanaci betonu a sanaci mostů je důležité podklad dokonale zbavit prachu, nečistot a především musí být odstraněny i všechny nesoudržné, mechanicky a chemicky narušené části. Teprve pak je možno dále postupovat v sanačních pracích. Pro posouzení a samotnou sanaci poškozených železobetonových konstrukcí je třeba odstranit zkorodovaný zvětralý beton a mechanicky očistit korozí narušenou ocelovou výztuž. Toho lze snadno dosáhnout pomocí vysokotlakých vodních agregátů Den-Jet, Oertzen a Aquila,  se kterými lze speciálními tryskami snadno odstranit nesoudržné části zvětralého betonu, ale také i snadno otryskávat železnou výztuž mokrou cestou a zbavit jí koroze. V naší nabídce naleznete řadu výkonných vysokotlakých vodních agregátů s elektrickým, dieselovým a benzinovým pohonem s tlakem až 3.000 bar a výkonem až 160 HP (koňských sil). Jedná se o stroje, určené pro profesionální nasazení. Díky vysokému výkonu těchto sanačních vysokotlakých agregátů se dosahuje vysokého pracovního výkonu. Speciální vysokotlaké trysky umožňují snadno odstranit narušené části betonu a odstranit korozi takto obnažené ocelové výztuže buďto samotným vysokotlakým paprskem, nebo tryskacím zařízením abraziv.  Tryskač abraziv je, stejně jako speciální vysokotlaké trysky, nabízen jako příslušenství k vysokotlakým sanačním agregátům Den-Jet, Oertzen a Aquila. Těmito profesionálními tryskacími stroji lze také bez problému provádět odstraňování barev při sanaci ocelových konstrukcí. Vysokotlaké agregáty jsou nasazovány nejen pro sanaci mostů, sanaci tunelů ale i k sanaci staveb a balkonů, nebo pro jiná určení. Z dalšího příslušenství jmenujme vysokotlaké ploché a rotační trysky, tryskací a pískovací zařízení, tryskač písku, zařízení pro čištění sudů, zařízení pro čištění podlah a roštů, hadice pro čištění potrubí a kanalizace. Dále je v nabídce zařízení pro abrazivní řezání.

Vysokotlaké agregáty najdou využití v různých oblastech průmyslových aplikací, jako je například: výroba hliníku, letectví, pivovarnictví, výroba cementu, chemický průmysl, stavebnictví, lihovary, potravinářský průmysl, slévárny, údržba silnic a dálnic, železnice, námořnictví a pobřeží, masný průmysl, zpracování kovu, armáda, důlní průmysl, magistráty, petrochemický a ropný průmysl, farmaceutický průmysl, válcovna trub, elektrárny, veřejné služby, mlýny, železnice, rafinerie, zpracování pryže, ocelové mlýny a povrchová příprava.

Rádi Vám sdělíme další informace o námi nabízených strojích značky Den-Jet, Oertzen a Aquila. Neváhejte nás kontaktovat již dnes.

Další informace naleznete v nápovědě: pracovní tlak u průmyslových aplikací.

S výběrem vhodného stroje Vám rádi pomůžeme, volejte kdykoliv tel. 603 165 979.